Битва з Ренном. Марсель вирвав перемогу після виходу Малиновського. ВІДЕО

00:17, 06 березня 2023
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Руслан Малиновський зі стартових хвилин зустрічі з Ренном залишився на лаві запасних

Перший небезпечний момент відбувся на 12-й хвилині. Гендузі вивів Клауса віч-на-віч з Манданда, але переграти колишнього марсельця лівому захиснику не вдалося.

Через декілька хвилин гостро відповіли господарі – Аміт Гурі з меж карного майданчика пробив у поперечку.

На 30-й хвилині Гурі відпасував на Токо-Екамбі, фактично вивівши його на побачення з Пау Торресом – камерунець змарнував чудову нагоду, пробивши повз ворота. У цілому перший тайм пройшов за ініціативи Ренна.

Руслан Малиновський вийшов на поле на 51-й хвилині, замінивши Гендузі, а на 57 хвилині марсельці забили

Гості хитро розіграли штрафний удар: Ундер після швидкого розіграшу прострілив на Колашинаца, який пас турка не змарнував – 0:1.