Маріуполь – Верес: Битва за Лігу Європи

15:16, 14 квітня 2018

Маріуполь на рідному полі намагався перервати свою безвиграшну серію.

Без розкачки розпочали команди, а посприяв цьому швидкий м’яч. Вже на 3 хвилині Чурко створив прекрасний гол: обробивши м’яч за межами штрафного майданчика, без вагань пробив лівою під дальню стійку.

Гості кинулися відігруватися, але справжньої небезпеки їхні дії не становили. Згадати можна хіба спробу Кожанова на 36 хвилині, проте з району 11-метрової позначки у боротьбі з захисниками Денис пробив повз ворота.

Натомість маріупольці діяли на контратаках і куди гостріше. Під свисток на перерву з різницею в одну хвилину двічі міг забивати Тотовицький. Проте першого разу йому завадили захисники, а другого підвела влучність.

Другий тайм став продовженням першого. Знову з атак розпочали господарі і м’яч після навісу Кірюханцева з правого флангу знайшов голову Тотовицького. 2:0.

Розмочити рахунок наприкінці матчу повинен був Верес. На 86-ій хвилині за фол Ігнатенка арбітр Бондаренко призначив пенальті. Проте удар Карасюка з позначки став просто цукерочкою для Гальчука.

Отже, 2:0 за Маріуполем і на обрії в азовців – Ліга Європи!