Полісся – Дніпро-1. ВІДЕООГЛЯД центрального матчу 17-го туру УПЛ

17:46, 08 грудня 2023
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

У центральному матчі 17-го туру УПЛ Полісся, яке перед цим матчем займало третю сходинку, у Житомирі приймало Дніпро-1, яке знаходилося на другій позиції. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Обидва м’ячі команди забили у другому таймі. Спочатку, на 49-й хвилині, Філіппов після прострілу з правого флангу від Адамюка сильним ударом відправив м’яч у кут воріт Бойка – 0:1.

Але вже на 62-й хвилині Лукас Тейлор зрівняв рахунок. Бразилець протиснув захисників Дніпра-1, вийшов віч-на-віч із Кінарейкіним і переграв голкіпера Дніпра-11:1.

Після цієї зустрічі Дніпро-1 набирає 34 очки і поки виходить на перше місце в чемпіонаті України (але свій матч 17-го туру ще не зіграв Кривбас), Полісся третє з 32-ма пунктами.