Розбив чемпіона! Колишній талант Динамо дублем запалив закордоном. ВІДЕО

16:12, 14 листопада 2022

Екснападник молодіжної збірної України Олексій Щебетун продовжує демонструвати класний футбол, виступаючи за литовський Шауляй. У домашньому поєдинку з лідером і чинним чемпіоном Литви Жальгірісом українець зробив гру, відзначившись дублем. На 28 хвилині 25-річний форвард реалізував пенальті, який сам і заробив. А на 69 хвилині зафіксував підсумковий розгромний результат, вдало реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером суперника – 3:0

Цього сезону на рахунку Щебетуна 11 голів і 3 асисти у 17 матчах за Шауляй.

Нагадаємо, Олексій Щебетун є вихованцем запорізького Металурга та випускником академії Динамо. На дорослому рівні нападник виступав за Оболонь, МФК Металург Запоріжжя, Сталь, Луч Мінськ та Краматорськ.