Андрій Крамарич: Ми думали, повеземо з України три очка…

Після результативної нічиєї з Шахтарем (2:2) у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів гравці Гоффенгайма теж поділилися своїми враженнями від поєдинку і від результату.

Ніко Шульц, півзахисник Гоффенгайма

Ніко Шульц – півзахисник Гоффенгайма

Ми не задоволені рахунком, оскільки вважаємо, що мали вигравати цей матч. У Шахтарі дуже кваліфіковані гравці. Якщо дати їм простір у центрі поля – їм важко протистояти. Нам було складно захищатися проти бразильської атаки Шахтаря. У цьому матчі найкращим з усіх гравців суперника назву Тайсона, без сумніву.

Андрій Крамарич, нападник Гоффенгайма

Андрій Крамарич – нападник Гоффенгайма

Ми чекали більшого, думали, повеземо звідси три очка. Ми показали високий рівень футболу і у грі проти Шахтаря переконали Європу, що Гоффенгайм – теж сила. Це чудова можливість для нашої команди рости і розвиватися, але, як я вже сказав раніше – я вважаю, що ми втратили два очка. По другому тайму скажу так – Шахтар грав удома, але я б не сказав, що вони мали кращий вигляд на полі, аніж ми. Хіба 10-15 хвилин і тільки тому, що відчували тиск домашніх трибун. Але матч мав вигравати Гоффенгайм.