Божевільний матч! Карпати Маркевича пропустили 3 м'яча від Прикарпаття вдома. ВІДЕО

Львівські Карпати продемонстрували серйозні проблеми в обороні команди.

У 12 турі Першої Ліги України групи А львівські Карпати Богдана Маркевича приймали Прикарпаття Олега Рипана. Саме Карпати вважалися фаворитами матчу, проте на полі вийшло зовсім інакше. Вже на 9 хвилині львів'яни показали проблеми в обороні і нападник Прикарпаття і Андрій Хома вийшло на ударну позицію та впевнено переграв голкіпера господарів Андрія Кожухаря. 0:1.

Господарі через хвилину відповіли. Євген Підлепенець після хорошої передачі обробив м'яч зручно під ліву ногу і пробив у ближній від себе кут воріт Романа Герича. 1:1.

Вже на 12 хвилині підопічні Мирона Маркевича вийшли вперед. Тимофій Сухар побачив, що голкіпер Прикарпаття загубив ворота і пробив із середньої відстані. М'яч залетів у сітку, але питання до Герича залишаються. 2:1.

На 32 хвилині матчу Прикарпаття знову знайшло вільні зони в обороні львів'ян і арбітр Єгор Кєвліч змушений був вказати на позначку після того, як м'яч влучив у руку Артуру Рябову. Одинадцятиметровий взявся виконувати капітан Василь Цюцюра і впевнено переграв голкіпера суперників ударом по центру воріт. 2:2.

На початку другого тайму той таки Андрій Хома оформлює дубль. Фантастичним ударом з правої ноги вразив ворота суперника у ближній від себе кут. 2:3.

Вже за кілька хвилин Карпати знову відігралися. Після прострілу Підлепенця Єгор Демченко замкнув дальню стійку ударом з близької відстані. М'яч після рикошету від поперечки вразив ворота. 3:3.

Фінальний вердикт – 3:3. Львівські Карпати вдома грають унічию із Прикарпаттям, але залишають за собою першу сходинку у турнірній таблиці.