Маркевич на коні! Карпати громлять суперника із диво-голом. ВІДЕО

Львівські Карпати у 10 турі Першої Ліги громлять суперника на виїзді.

Підопічні Мирона Маркевича їздили на Закарпаття. Матч проти Хуста не приніс особливої тривоги львів'янам. Лідер Першої Ліги групи А впевнено здолав суперників. Все розпочалось на 40 хвилині матчу. Після відскоку назад Артур Рябов вирішив одразу пробити по воротах. Влучний і потужний постріл, який зробив рахунок 0:1 на користь Карпат.

У другому таймі футболісти Маркевича продовжили почате. Бразилець Ігор Невес, який вийшов на заміну, забив. На 69 хвилині зустрічі нападник вийшов на хорошу ударну позицію та переграв голкіпера точним пострілом. 0:2.

Та на цьому гості не зупинились. Вже наприкінці матчу, на 87 хвилині, той таки Ігор Невес оформлює дубль. З близької відстані відправив м'яч у ворота та зробив рахунок розгромним. 0:3 на користь Карпат.

Після 10 турів львівські Карпати впевнено лідирують у групі А Першої Ліги та мають в активі 26 набраних очок. На другому місці Нива Бузова, 19 очок (у цьому турі програли на виїзді Агробізнесу 0:1)