Чемпіонат світу. Нідерланди не залишають шансів Катару. ВІДЕО

Збірна Нідерландів у найпростішому поєдинку групового етапу розібралася з господарями турніру катарцями.

Продовжив свою результативну серію на чемпіонаті світу Гакпо. Талант ПСВ з вигідної позиції пробив точно у кут воріт Баршама, реалізувавши класну атаку номільних господарів – 1:0 на 26 хвилині.

Збілишити свою перевагу в рахунку нідерландцям вдалося одразу після перерви. Депай з близької відстані не зумів переграти Баршама, але першим на добиванні опинився Френкі Де Йонг – 2:0

Чемпіонат світу. Нідерланди не залишають шансів КатаруPhoto by Getty Images

Вже у компенсований до другого тайму час до розгрому міг довести рахунок Бергейс. Півзахисник Аякса потужним ударом з лінії штрафного майданчика Катара перевірив на міцність поперечку воріт номінальних гостей.

Нідерланди легко розправляються з Катаром і виходять з першого місця групи в плей-оф.