Чемпіонат світу. Еквадор з камбеком дає потужний бій Нідерландам. ВІДЕО

Після поєдинку Катар – Сенегал (1:3) у другому турі групи А Чемпіонату світу зустрічалися Нідерланди і Еквадор.

У першому поєдинку еквадорці у матчі-відкритті перемогли господаря турніру Катар з рахунком 2:0, а нідерландці з аналогічним рахунком здолали Сенегал

Уже на старті поєдинку Нідерланди вийшли уперед. Підопічні Ван Гала перехопили м’яч поблизу штрафного майданчика суперника і герой першого матчу з Сенегалом Коді Гакпо вколотив м’яч у кут воріт Еквадора – 1:0.

Цей гол трішки заспокоїв номінальних господарів поля і суперник потрохи перехопив ініціативу. Еквадорці гостро подавали до штрафного майданчику Нідерландів, але до останнього удару так і не доходило. На 32-й дуже небезпечно у кут воріт із дальньої відстані стріляв Енер Валенсія, але голкіпер Андріс Нопперт перевів м’яч на кутовий.

На останній компенсованій до першого тайму хвилині еквадорці зуміли відправити м’яч у сітку воріт. Пресіадо пробивав майже з лінії штрафного майданчика, Еступіньян підставив ногу і відправив м’яч у кут воріт. Та арбітр цей гол незараховував. Усе через те, що в момент удару від Еступіньяна захисник еквадорців Джексон Поросо перебував у офсайді і заважав голкіперу Нідерландів зіграти в цьому епізоді.

Та на старті другого тайму Еквадор таки відігрався і цього разу все в межах правил. Номінальні гості перехопили м’яч поблизу воріт Нідерландів і Еступіньян сильно пробивав з меж штрафного майданчика – Нопперт відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Валенсія, який і переправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

На 59-й хвилині Еквадор був дуже близький, щоби вийти уперед. Та збірній Нідерландів пощастило, коли м'яч після удару Гонсало Плата з близької відстані влучив у поперечку.

Європейська команда нічого не зуміла зробити біля воріт суперника у другому таймі. Та, на щастя, для підопічних Ван Гала вони хоча би не пропустили, попри натиск еквадорців.

Тож 1:1 – результат, який повністю позбавляє Катар, який теж перебуває у цій групі, усіх шансів на вихід до плей-оф. А Нідерланди і Еквадор набирають по 4 бали після двох матчів. Ще 3 очки в квартеті А у Сегеналу. Тому Катар стає першою країною на цьому Чемпіонаті світу, яка вилітає.