Чемпіонат світу. США вибиває Іран з турніру! ВІДЕО

Збірній США в поєдинку з Іраном було життєво необхідно перемогти!

Роль Капітана Америки на себе взяв Крістіан Пулішич. На 38 хвилині Дест увірвався у штрафний майданчик іранців і головою відпасував на дальню стійку воріт номінальних господарів – Пулішич відірвався від захисників суперника і відпарвив м'яч у сітку воріт Бейранванда – 0:1!

До завершення тайму відзначався націленістю на ворота опонентів Веа, але талановитого атакувального гравця збірної США підвела влучність.

Прокинулася команда Ірану після перерви. Годдос після навісу з флангу з небезпечної відстані головою пробив вище воріт гостей.

Мав шанс Алі Карімі. Навіс на дальню стійку воріт американської збірної іранський півзахисник не замкнув, програвши позиційну боротьбу супернику.

На останніх хвилинах збірна Ірану притисла американців до власних воріт, але до реальної небезпеки, крім удару Пурліганджі (підрізав м'яч у кут воріт Тернера), справа не дійшла.

На останній хвилині зустрічі всі представники іранської збірної просили в арбітра зустрічі Матео Лаоса пенальті. Проте рефері розцінив дотик Картера-Вікерса до Теремі недостатнім для призначення одинадцятиметрового.

США у непростому матчі долає Іран і виходить у наступний раунд змагань.