Чемпіонат світу 2022. Англія та США видали напружений матч, але підвела реалізація. ВІДЕО

6-й ігровий день Чемпіонату світу завершувався поєдинком групи В Англія – США.

Першу небезпеку в зустрічі створили саме англійці. На 10-й хвилині підопічні Гарета Саутгейта організували швидку атаку, Беллінгем віддав до штрафної зони на Сака і вінгер Арсенала в дотик прострілив на одинадцяметрів метрів, куди вбігав Харрі Кейн. Нападник Тоттенгема пробив у дотик, але влучив у захисника.

У середині першого тайму свій момент змарнували гравці США. Веа виконав подачу до штрафного майданчика Англії і Маккені, якому не заважали захисники, в дотик стріляв з близької відстані. Та м’яч пролетів вище воріт. Згодом Муса розім’яв Пікфорда сильним дальнім ударом прямо у руки.

На 33-й хвилині супермомент створив Пулішич. Гравець Челсі з меж штрафного майданчика потужно пробив із під захисника і влучив у поперечку.

Уже в доданий до першого тайму час англійці відповіли своїм гострим моментом. Маунт стріляв з лінії штрафного майданчика у кут воріт, але голкіпер номінальних гостей Метт Тернер у стрибку перевів м'яч на кутовий.

По перерві ініціатива була в американців. Гравці збірної США напосіли на ворота Пікфорда, але пробити захист на чолі з Харрі Магвайром їм не вдавалося.

Проте якщо американські футболісти щось створювали біля воріт суперника, то англійці другий тайм провели майже без моментів. Більше того, підопічні Саутгейта лише на 87-й пробили воротах США, але це було занадто слабко і прямо в руки голкіпера. Потім у компенсований час статистичний удар до свого активу записав Магвайр. Після кутового захисник Англії занадто кволо пробив головою.

Але вже на останній хвилині перемогу для своєї команди міг принести Кейн. Після подачі зі штрафного нападник завдавав удару головою з близької відстані, але не влучив у площину воріт.

Тож, 0:0 – чергова безгольова нічия на цьому Чемпіонаті світу. Після цієї зустрічі Англія очолює групу В з 4-ма очками. Другим йде Іран, який доволі несподівано обіграв Вельс, з 3-ма балами. США – третій з 2-ма пунктами. Останній – Вельс з одним балом.