Чемпіонат світу. Уельс за ганебної гри з вилученням програє Ірану. ВІДЕО

Шостий ігровий день на чемпіонаті світу у Катарі відкрили збірні Уельсу та Ірану

.

Валлійці, котрі зупинили українську команду у плей-оф, перший матч з американцями звели до нічиєї (1:1) і поєдинок з іранцями розпочали дещо невпевнено. Хоча перший небезпечний момент створили саме номінальні господарі. На 12-тій хвилині Мур скористався прострілом Робертса, але у каратистському стилі пробив просто у воротаря іранців.

У відповідь Іран забив. Навіть встиг відсвяткувати, поки рефері не скасував гол через офсайд після вердикту ВАР.

Особливої переваги не мала жодна з команд аж до доданого до першого тайму часу. Саме тоді небезпечні нагоди створили іранці. Спершу перехоплення у центрі поля завершилося гострим прострілом, на який на пів секунди не встиг Азмун. А наступну масовану атаку самі іранці зажували і акцентованого удару по воротах Хеннессі з меж штрафного майданчика не завдали – 0:0.

У другому таймі на 52-ній хвилині вся команда Ірану хапалася за голову після божевільної контратаки. Азмун вирвався сам на сам, пробив. У стійку. З відскоку м’яч підхопив Голізаде, змістився в центр і пробив обвідним ударом – ще одна стійка! Зрештою на добивання кинувся Хеннессі і м’яч забрав.

Ще раз свою рятувати валлійців Хеннессі довелося на 73 хвилині. Езатолахі наважився на дальній удар і цілив точно у дальній кут воріт господарів, але голкіпер збірної Ульсу свою команду не підвів – сейв.

Здавалося, що кривдник збірної України все ж дотримає нічийний результат, аж раптом трапилася халепа. На 85 хвилині Хеннессі збив за межами штрафного майданчика Таремі і арбітр після підказки відеоасистента переглянув епізод, за підсумками якого показав голкіперу збірної Уельсу червону картку – вилучення.

Такий удар валлійська команда не пережила. У компенсований до другого тайму час номінальні господарі пропустили двічі!

На 90+8 Чешмі наважився на удар здалеку і не прогадав – 0:1!

Добив на 90+11 хвилині британців Разеян, який класно реалізував вихід віч-на-віч з вордом – 0:2!

Сенсаційна перемога Ірану, яка соромить безхребетну збірну Уельсу.