Дав фінальний свисток, а потім передумав. В українському футболі черговий фейл. ВІДЕО

Український футбол не перестає дивувати.

У матчі 6 туру Першої Ліги України групи Б Інгулець із Петрового вдома приймав запорізький Металург. Цей матч ознаменувався великим суддівським фейлом. Головний рефері матчу Вадим Запрутняк дав фінальний свисток на 90+3 хвилині матчу, проте, його колега додав до поєдинку 4 хвилини. Команди вже готові були йти у роздягальню, але головний суддя дав свисток про продовження матчу ще на хвилину. Результат не змінився, Інгулець переміг Металург із рахунком 3:2, але ситуація цікава.

Зазначимо, що Інгулець – лідер групи Б. Після 6 турів підопічні Владислава Лупашка мають 16 очок у активі. Металург на чолі з Володимиром Микитіним поки лише 4 і має 8 очок у своїй скарбничці.