Давно не чули. Тимощук у Росії розповів про ставлення до війни

Колишній гравець збірної України і донецького Шахтаря уродженець Луцька Анатолій Тимощук нині трудиться на благо пітерського Зеніта у тренерському штабі Сергія Сємака. Ексфутболіст Баварії та Зеніта дав розлоге інтерв’ю російським джерелам. Поруч із запитаннями про ікони, Боярського та емоції знайшлося місце і трішечки глибшому.

Як от, запитання про те, як змінилося життя Тимощука, коли між Україною та Росією… “іспортілісь отношенія”:
Є політичні висловлювання і відносини. Намагаюся це не коментувати. Будь-який мій коментар сприйматиметься неадекватно з боку багатьох людей. Вважаю, що би не відбувалося, має бути мир в усьому світі. Будь-яка війна – горе для кожної зі сторін конфлікту. Хочу, щоб ніколи не було горя в жодній країні світу.

В цілому я досить стійкий до критики і мало звертаю уваги на те, що пишуть в інтернеті. Те, що там бачиш і можеш відчути, зроблено, щоб роздути якусь ситуацію і сенсацію. І багато гравців говорять: “Все, що пишуть, – це неправда”. Чутки – це маркетингові чи рекламні ходи.

У Санкт-Петербурзі знаходиться моя родина, з якою я щасливий. На цей момент наш дім і наші думки пов’язані з Санкт-Петербургом. Що б комусь не хотілося – скільки людей, стільки і думок. Для мене відчуття дому – тут. Відчуття комфорту – тут. Відчуття задоволення – теж тут. Внутрішнє відчуття, що перебувати тут приємно

Пару слів сказав Тимощук і про Луческу, але не з огляду на те, що румун очолив Динамо. Йшлося про тренерський хист Мірчі Луческу:
Луческу вплинув на мене як на гравця і тренера. Доводиться багато аналізувати для себе, що відбувається на полі. Зараз ми перебуваємо у якомусь космічному просторі, бо інформації дуже багато. Головне, щоб робота викликала інтерес і приносила задоволення. Якщо брати Луческу, то у нього робиться великий аналіз суперника, дуже багато тактичних вправ

Анатолій Тимощук грав за донецький Шахтар з 1998 по 2007 роки, а взимку 2017-го завершив кар’єру гравця у казахстанському Кайраті. До честі Тимощука, свої пости в Інстаграмі він підписує українською мовою.

Скріншот з Instagram

Читайте також: На черзі аутсайдер. Динамо визначилося ще з однією командою, з якою зіграє на зборах і На рівні суперзірок. Зінченко знову класно грає за Ман Сіті в матчі АПЛ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також