Долучився до гола. Яремчук допоміг Бенфіці вийти у фінал Кубка ліги. ВІДЕО

Бенфіка у півфінальному матчі Кубка португальської Ліги здолала Боавішту і вийшла до фіналу турніру.

Основний час завершився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті влучнішими були гравці саме лісабонської команди 3:2.

Бенфіка повела у рахунку на 15-й хвилині. І тут не обійшлося без участі Романа Яремчука. Українець виграв повітря у центрі поля і головою скинув м'яч далі, два захисники Боавішти не розібралися, хто з них мав зіграти, і їх обікрав Евертон. Нападник Бенфіки вийшов віч-на-віч із голкіпером і розстріляв ворота суперника.

Щоправда, за 7 хвилин до забитого м'яча Яремчук змарнував свою чудову нагоду відзначитися. Нападник збірної України отримав передачу майже біля одинадцятиметрової позначки, але вдало пробити з убивчої відстані не зміг.

У серії післяматчевих пенальті українець участі не взяв, оскільки його замінили на 88-й хвилині. Огляд поєдинку: