Драматична серія пенальті! Лівакович витягує Хорватію в 1/4 фіналу ЧС-2022 в матчі з Японією. ВІДЕО

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу Японія, яка сенсаційно вийшла з першого місця групи, де були Іспанія і Німеччина, зустрічалася з Хорватією.

Перший момент у зустрічі на 3-й хвилині створили японці. Після навісу з правого флангу Шого Танігучі пробивав головою майже з лінії воротарської зони – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На 8-й хвилині своїм небезпечним моментом відповіла Хорватія. Перішич запресингував захисника, забрав у нього м’яч, увійшов до штрафного майданчика і завдав сильного удару з гострого кута – воротар Японії Гонда парирував.

Обидві команди грали дуже обережно і розважливо, тому гольових нагод у першій половині зустрічі було обмаль.

Та наприкінці тайму японці забили. Доан виконав подачу до воротарської зони суперника, м’яч рикошетом від гравця збірної Хорватії відлетів до Дайзена Маеди, який із декількох метрів прошив голкіпера – 1:0.

Та по перерві, на 55-й хвилині, хорвати відігралися. Ловрен подав до штрафного майданчика на Перішича і гравець Тоттенгема прицільним ударом головою відправив м’яч у кут воріт – 1:1.

Майже одразу ледь не повернув Японії перевагу Ендо. Півзахисник наважився на удар з дальньої відстані і м’яч полетів під поперечку – Лівакович встиг зреагувати і відбив на кутовий.

На 63-й хвилині свою команду вже рятував Гонда. Голкіпер збірної Японії здійснив ефектний сейв після гарматного пострілу Модрича з-за меж штрафного майданчика.

Після того, як рахунок став 1:1, команди знову трохи скинули оберти і матч поступово перейшов у два додаткові тайми по 15 хвилин. Це сталося вперше на цьому чемпіонаті світу.

В екстратаймах команди не змогли виявити найсильнішого і тому переможця визначили у серії післяматчевих пенальті.

8. Пашалич – забив (1:3).

Тож Хорватія перемагає Японію у серії післяматчевих пенальті і в 1/4 зустрінеться з Бразилією, яка дуже легко у своєму протистоянні розібраласяз Південною Кореєю.