Дві зміни після Німеччини. Заявка збірної України на матч з Іспанією

Андрій Шевченко обрав тих, хто протистоятиме Іспанії

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, тренерський штаб збірної України визначився із заявкою на сьогоднішній матч Ліги Націй з Червоною Фурією. У порівнянні з поєдинком із Німеччиною, у складі нашої національної команди лише дві зміни: відсутній Руслан Малиновський, який через перебір жовтих карток не зможе зіграти з Іспанією, а також додався Роман Безус (на матч із німцями він разом із Валерієм Бондарем опинився на поза заявкою).

Отже, список футболістів, на яких Шевченко розраховує у матчі з іспанцями, має такий вигляд:

Воротарі: Георгій Бущан, Микита Шевченко, Дмитро Різник.

Захисники: Едуард Соболь, Ігор Пластун, Ілля Забарний, Євген Чеберко, Юхим Конопля, Віталій Миколенко, Богдан Михайличенко, Олександр Караваєв.

Півзахисники: Сергій Сидорчук, Андрій Ярмоленко, Роман Безус, Микола Шапаренко, Марлос, Ігор Харатін, Віктор Циганков, Володимир Шепелєв, Євген Макаренко, Віктор Коваленко, Олександр Зубков.

Нападники: Роман Яремчук.

Скрін УАФ

Додамо, що серед гравців, які перебувають зараз у таборі національної збірної, до заявки на поєдинок з Іспанією не потрапив лише Валерій Бондар.

Читайте також: Подешевшав на 90 млн євро за один сезон! Ще один талант провалився в Реалі та Влаштують ще один блокбастер! Ювентуc та Барселона можуть провернути черговий зірковий обмін

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також