Динамо – Мальме. Вони перемогли і заговорили

Гравці Динамо поділились своїми враженнями після матчу з Мальме. Команда Михайличенка перемогла у важкій грі з рахунком 1:0.  Олександр Караваєв, захисник Динамо

Дуже позитивні емоції, з хлопцями розмовляли, що треба нарешті зламати цей негатив і розпочинати з позитиву. Те, що ми сьогодні й зробили. І малюнок гри зовсім інший був. Все так, як ми й хотіли.

Треба було переламати всі ці пробачення, які ми даємо супернику. Багато моментів, у нас вони є. Десь не виходить забити. Думаю, відкриється друге дихання. Почнемо грати по-іншому і будемо перемагати.

Віталій Буяльський, півзахисник Динамо

Сьогодні з самого ранку був упевнений, що не програємо, будуть моменти і заб’ємо.

Трішки змінилась моя позиція, вище почав грати. Не дуже зручно, але буду виконувати те, чого вимагає тренер. Постараюсь прогресувати.

Десь в останній момент якась метушня, можливо не вистачає досвіду, який має бути. Тому що, коли виходиш один на один, треба бути спокійним і пробити повз воротаря.

Володимир Шепелєв, півзахисник Динамо

В першому таймі ми контролювали гру, просто вони добре оборонялись. У другому знали, що вони ще більше сядуть, тому продовжували гнути свою лінію і створювати моменти.

Беньямін Вербич, вінгер Динамо

Тренер у перерві говорив, що в першому таймі ми виглядали краще,контролювали гру. Він сказав грати трішки швидше. Постійно рухатись і створювати моменти, зокрема на флангах. Ми виконали цю установку, забили мяч.

Денис Бойко, голкіпер Динамо

Для мене дивно, що навіть після наших невдач вболівальники проходять і підтримують. Велике спасибі їм за це, що не залишають нас самих, підтримують у важкі моменти.

Жерсон Родрігес, нападник Динамо

Що в перерві сказав тренер? продовжувати так само тиснути, думаю ми непогано домінували протягом 90 хвилин. Але нам ще потрібен час, щоб забивати швидше і грати.

Найважливіше допомагати команді. І перемагати. Ми це зробили. І якщо я можу допомогти команді, граючи на позиції нападника, я це зроблю.

Читай також про зміни коефіцієнтів для України в рейтингу УЄФА.