Феноменальний геній Реброва! Ференцварош вигризає путівку в Лігу Чемпіонів

Мрії Ференцвароша втілилися в життя

Після фантастичного першого поєдинку плей-оф кваліфікації між Мольде та Ференцварошем, який закінчився з рахунком 3:3, на команди чекав матч-відповідь у Будапешті. Ребров випустив на цю зустріч найсильніших гравців. В основі вийшли і двоє українців – Харатін та Зубков.

Один небезпечний момент за тайм

З перших хвилин Мольде активно побігло вперед і включило високий пресинг. Та підопічні Реброва були готові до такого розвитку подій, а тому діяли чітко і вдало нівелювали стартовий натиск гостей. Потім вже і сам Ференцварош взяв м’яч під контроль і почав створювати свої моменти. Та доходило максимум до дальніх ударів. На стартових хвилинах з 25 метрів невдало пробивав Харатін, а потім в середині тайму двічі завдавав ударів Зубков. Спочатку український півзахисник з лінії штрафного майданчика пробив у руки голкіперу Мольде, а згодом з цієї ж позиції влучив у захисника норвежців, який самовіддано стрибнув під м’яч.

За весь тайм Ференцварош мав лише один по-справжньому гольовий момент. Зубков перехопив м’яч в центрі поля і віддав на правий фланг на Узуні. Албанський футболіст прострілив на дальню стійку, де був Токмак. Однак, вінгер угорської команди банально не встиг замкнути цей простріл.

Чудову нагоду забити змарнував Зубков. Після розрізної передачі Узуні українець вийшов віч-на-віч із голкіпером. Але вінгер Ференцвароша поспішив у цьому моменті і дуже невдало пробив просто в руки голкіперу.

Мольде не влаштовувала безгольова нічия в цьому поєдинку, тому команда активізувалася під кінець поєдинку. На 75-й хвилині Гестад міг стати героєм Мольде. Після чудової комбінації норвежець пробивав з кута воротарської зони. Проте, кіпер Ференцвароша Дибус зумів відбити цей м’яч.

Ференцварош втримав нічий рахунок у дуже непростому протистоянні з Мольде.

Тож, команда Реброва після довгого і складного відбірного шляху кваліфікації виборює собі путівку до групового етапу Ліги Чемпіонів.

Результати інших матчів плей-оф цього ігрового дня:

Динамо 3:1 Гент

Динамо вдома розбило бельгійський Гент з рахунком 3:0. Таким чином, кияни вперше за останні 4 роки виходять у груповий етап Ліги Чемпіонів.

Омонія 0:0 Олімпіакос

Олімпіакос після впевненої домашньої перемоги над Омонією з рахунком 2:0 зумів втримати цей результат у матчі-відповіді. Грецька команда другий сезон поспіль проходить до групового етапу Ліги Чемпіонів.

Читайте також: Юве взує клуб АПЛ. Пірло хоче відкриття Ліги Чемпіонів минулого сезону та Зідан продовжує сплавляти непотрібних. Реал позбудеться ще одного гравця-розчарування