Фінал Ліги Чемпіонів. Вихованець ПСЖ дарує корону Європи Баварії

У Лісабоні визначили найсильніший клуб Європи.

До фіналу Ліги Чемпіонів Баварія та ПСЖ йшли по-різному. Німецька машина просто не помічала суперників (Челсі за два матчі пропустив 8 м’ячів, а Барселона це змогла за одну гру) на своєму шляху, а парижани у посткарантинний футбол прийшли з вольовою перемогою над Аталантою. Далі Неймар і Ко легко розібрали Лейпциг і дісталися до омріяного шейхами матчу. Проте суперник в особі мюнхенців, мабуть, найскладніший з усіх можливих.

Підопічні Фліка розпочали гру занадто обережно, за що ледь не поплатилися

Мбаппе пристрілювався, але насправді небезпечний момент мав Неймар. Кілліан Мбаппе дав розрізний пас на бразильця, який вийшов віч-на-віч із Ноєром і пробив – німецький голкіпер свою команду врятував.

Мюнхенців такий запал ПСЖ розбудив. Левандовський в середині першого тайму перевірив пильність Наваса, але удар поляка з меж штрафного майданчика прийняла на себе стійка воріт парижан.

На 31-ій хвилині ексворотар Реала врятував свою команду після удару того ж Левандовського. Мюллер подав з флангу, польський нападник головою з меж воротарського майданчика пробив, але Навас з-під поперечки м’яч потягнув.

Баварія ще у першому таймі втратила через травму Боатенга, якого змінив Зюле.

Міг Мбаппе перед свистком на перерву вивести номінальних господарів уперед. Француз відпасував на Ерреру, який прихованою передачею під удар створив для Мбаппе супершанс. Молода зірка ПСЖ із 7 метрів пробив точно у руки Ноєру.

Після перерви виправдав довіру тренера Кінгслі Коман

Півзахисник Баварії на 59 хвилині скористався навісом Кімміха і головою пробив у дальній кут воріт Наваса – 0:1.

ПСЖ пішов в атаку і міг вирівняти ситуацію зусиллями Маркіньйоса. Півзахисник парижан злету пробивав у дальній кут воріт Баварії – Ноєр ногою відбив м’яч після удару суперника.

У компенсований до другого тайму час господарі організувала останній напів шанс у матчі. Мбаппе віддавав на Чупо-Мотінга, якому треба було буквально з метра переправити м’яч повз Ноєра, але форвард по м’ячу не влучив. Підопічні Тухеля намагалися організувати навалу на ворота мюнхенців, але грамотна гра Баварії зруйнувала мрії безхарактерного ПСЖ.

Баварія – новий король Ліги Чемпіонів! Вперше в історії турніру команда-переможець виграла усі 10 матчів сезону!