Гол Яремчука, суперсейв Луніна і МЕГАскандал. Божевільний матч Валенсії і Реала. ВІДЕО

Українське дербі в 27-му турі Ла Ліги – Валенсія Романа Яремчука вдома приймала мадридський Реал Андрія Луніна. Обидва українці вийшли у стартових складах своїх команд.

Моментів у матчі було обмаль до середини тайму, а тоді підопічні Анчелотті "наварили". Перший гол вершкові привезли собі на 27-й хвилині. Камавінга на правому фланзі виборов м’яч, але не зумів його вибити, обрізався і пішов навіс до штрафного майданчика. Перес намагався пробити з лету, однак в нього вийшла передача на голову Дуро, який переправив м’яч у кут воріт. Без шансів для Луніна – 1:0.

А потім на 30-й хвилині подарунок суперникам зробив Карвахаль. Захисник Реала хотів віддати передачу назад, але в нього зрізався м’яч і вийшов розкішний асист на Яремчука. Нападник Валенсії вибіг на побачення з Луніним, обіграв його і пробив у порожні ворота2:0.

Після такого холодного душу гравці Реала побігли відігруватися і в компенсований до першого тайму час їм вдалося відквитати один гол. Вальверде віддав передачу по правому флангу на Карвахаля і той прострілив до воротарської зони, Мамардашвілі помилився на виході і м'яч після невеличкого рикошету від Родріго долетів до Вінісіуса, який з декількох метрів спокійно переправив "шкіряного" у сітку – 2:1

По перерві, на 57-й хвилині, Рубен Бараха зняв з гри Романа Яремчука і випустив замість нього 21-річного Дієго Лопеса, який за три хвилини після виходу на заміну мав супернагоду, щоби забити, але наштовхнувся на стіну на ім'я Андрій Лунін. Український голкіпер парирував сильний постріл від іспанця з декількох метрів.

А на 76-й хвилині Реал зрівняв рахунок. Діас, який по ходу другого тайму з'явився на заміну, навісив з правого флангу до воротарської зони, куди вбігав Вінісіус і бразилець головою пробив у порожню частину воріт – 2:2.

Але цей матч завершився МЕГАскандалом. Арбітр додав до матчу 7 хвилин, але на 91-й хвилині суддя переглядав VAR на випадок потенційного пенальті. Тож, з доданих 7 хвилин команди трохи переграли і найскандальніший епізод стався на 99-й хвилині. Арбітр дозволив Реалу виконати кутовий удар, Модрич зробив навіс від прапорця, Мамардашвілі вибив кулаком, але м'яч підхопив Діас на лінії штрафної зони, змістився до флангу і подав до воротарського майданчика, де Беллінгем виграв повітря і забив. Але в момент навісу головний арбітр дав фінальний свисток і цей гол не був зарахований і матч завершився з рахунком 2:2! Гравці Реала накинулися на рефері і Беллінгем ще й отримав червону картку за свої емоції. (цей епізод на 4:33 у відеоогляді).

І як тут не згадати матч  Олександрія – Минай, коли головний арбітр поєдинку Олександр Шандор дав фінальний свисток під час атаки олександрійців, внаслідок якої вони забили.