Гольова феєрія від киян! Динамо розгромно перемогло клуб-чемпіон, який очолює українець. ВІДЕО

Третім суперником Динамо на зборах у Туреччині став чемпіон Узбекистану – ташкентський Пахтакор, який очолює легендарний гравець киян Максим Шацьких.

Динамо обіграло ПахтакорФото: ФК Динамо Київ

Варто зазначити, що свій шанс у цій грі отримав захисник Динамо U19 Олексій Гусєв.

Перший тайм видався насиченим на моменти та голи. Дуже активно команди увійшли у гру.

Уже на 12-й хвилині поєдинку Динамо відкрило рахунок матчу. Ванат увірвався у штрафну суперника і був збитий захисником Пахтакора, за що арбітр призначив пенальті, який нападник і реалізував.

Високий тиск на ворота команди з Узбекистана призвів до другого забитого м’яча киянами у середині першого тайму. Після ефектної комбінації на лівому фланзі Ванат записав дубль на свій рахунок. Беніто зробив передачу на Шапаренка, який прострілив у центр штрафної на Ваната. Нападник у падінні зумів низом пробити у дальній кут воріт суперника.

На два пропущенних м’ячі узбеки змогли відповісти швидким голом – Адхамзода скористався вільною зоні в обороні підопічних Шовковського та на 41-й хвилині матчу скоротив відставання у рахунку.

Наприкінці другого тайму кияни забили свій третій м’яч. Волошин розігнав атаку лівим флангом та віддав пас на Беніто, який п’яткою переправив м’яч у сітку воріт. На перерву Динамо пішло з перевагою у два голи – 3:1.

Динамо вийшло на другий тайм у такому складі: Моргун – Караваєв, Дячук, Михавко, Вівчаренко – Бражко, Царенко, Малиш, Кабаєв, Діалло – Пономаренко.

Незважаючи на перевагу, Динамо не збавило свій темп у другому таймі та продовжило йти в атаку великими силами. Уже на 47-й хвилині матчу динамівці забили свій четвертий м’яч. Антон Царенко, отримавши пас від Кабаєва, пробив з лінії штрафної у дальній кут – 4:1.

Увесь другий тайм кияни контролювати хід гри на полі. На 82-й хвилині зустрічі Динамо довело рахунок до розгромного. Бражко філігранним ударом зі стандарту не залишив шансів голкіперу Пахтакора – 5:1.

Тож, кияни здобувають першу перемогу у 2024 році.

Нагадаємо, у попередніх матчах на тренувальних зборах Динамо програло Баллкані та Легії.