Гра чемпіонського рівня. Арсенал знищив найбагатший клуб АПЛ. ВІДЕО

Після провалу в Лізі чемпіонів команда Артети спробувала реабілітуватися перед власними вболівальниками.

На відміну від жахливого виїзного матчу з Порту, який лондонці програли 0:1, в поєдинку з непоступливим Ньюкаслом Арсенал з перших хвилин показав все, на що здатен. На Емірейтс господарі одразу ж позбавили суперника мʼяча, притиснувши Ньюкасл до власних воріт. Стартовий натиск приніс результат на 18 хвилині, коли після подачі з кутового і удару Габріела Каріус (так, це той самий "герой" київського фіналу Ліги чемпіонів 2018 року) разом із Лівраменто та Ботманом випустили мʼяча за лінію власних воріт – автогол – 1:0

Досить швидкий успіх не заспокоїв канонірів. Підопічні Артети вже за 6 хвилин збільшили перевагу до двох голів. Жоржиньйо закинув у штрафний майданчик на Мартінеллі, а той, скориставшись помилкою захисників "сорок", відпасував на Гаверца. Німець з декількох метрів не залишив шансів Каріусу – 2:0

До перерви гості з труднощами втримали результат, але вже у другому таймі жахіття продовжилося. По перерві Ньюкасл здавалося, що ожив. Хлопці Едді Гау нарешті завдяки командним діям перейшли на половину поля лондонців і почали думати про власні атаки. Проте всі ці намагання створити загрозу володінням Раї перетворилися на ніщо, коли Арсенал знову увімкнувся в гру. На 65 хвилині Сака отримав мʼяч від Гаверца, розхитав один в один опонента і точно пробив у дальній кут – без шансів для голкіпера – 3:0

За декілька хвилин гості отримали ще один удар футбольної долі. Райс подав з кутового на Ківьора, який з допомогою рикошету від Майлі, засмутив Каріуса – 4:0.

Гол престижу цього вечора Ньюкаслу все ж вдалося організувати. На 84 хвилині Берн подачею з флангу знайшов Віллока, який класним ударом головою відправив мʼяч в девʼятку воріт Раї – 4:1.