Харківське самогубство. Металіст 1925 закопує себе в матчі з Зорею

Побиття дебютанта УПЛ.

Луганська Зоря розгромила Металіст 1925 у Харкові. Матч 13 туру УПЛ розпочався для гостей з неприємностей. За перші 6 хвилин харків'яни створили дві класні нагоди для Андрія Ременюка. Атакувальний гравець господарів свій перший шанс змарнував, але друга спроба стала для футболіста вдалою. Ременюк після передачі з глибини вийшов віч-на-віч з Мацапурою і легко перекинув воротаря – 1:0.

Раділи господарі недовго. Вже за 3 хвилини Зоря відігралася. Саядманеш запресингував суперника в чужому штрафному майданчику, відібрав м'яч і після обіграшу з Гладким з близької відстані розстріляв ворота Сидоренка – 1:1.

У грі підопічних Скрипника відчувалася впевненість, яка до перерви дозволила їм вийти вперед. На 38 хвилині Шахаб прорвався флангом, віддав у штрафний майданчик під удар Сайядманешу, а той хитро пропустив на Гладкого. Досвідчений форвард свій шанс не змарнував – 1:2.

Олександр ГладкийФото ФК Зоря Луганськ

Після перерви бенефіс Саядманеша та Гладкого продовжився. Іранець на 55 хвилині після обіграшу з Гладким точним ударом у дев'ятку воріт Металіста 1925 довів перевагу до комфортних двох м'ячів – 1:3!

Харків'яни спробували піти в наступ, щоби відігратися, але свою команду підвів Шершень. Захисник отримав другу жовту картку за фол в центрі поля і залишив поле!

Намагання підопічних Кривенцова забити у ворота Мацапури ще бодай м'яч були, але цього вечора влучніше били гості.

На 77 хвилині Гладкий підстеріг невдалий пас назад від Ременюка і вдруге у цьому матчі переграв Сидоренка – 1:4.

Добили деморалізованих господарів свіжі гравці Зорі. Фрімпонг та Алібеков своїми класними ударами довели рахунок до розгромного – 1:6!

Команда Віктора Скрипника у гарному гуморі готується приймати болгарський ЦСКА у Лізі конференцій.