Кінець казки Марокко. Франція розбирається з сенсацією чемпіонату світу. ВІДЕО

Збірна Франції змогла здивувати оборону марокканців вже на старті зустрічі.

На 5 хвилині Тео Ернандес вдало підключився до атаки і зіграв на добиванні після заблокованого удару Мбаппе1:0!

Збірна Марокко спробувала відповісти майже одразу. Унахі небезпечно пробивав з дальної дистанції – Льоріс потягнув м'яч з кута власних воріт.

Команди вирішили не скидати оберти. Жиру скористався помилкою Саїсса, увійшов у штрафний майданчик гостей і потужним ударом перевірив на міцність стійку воріт Буну.

На деякий час гра заспокоїлася, щоби потім знову вибухнути небезпечними моментами. Розпочав серію класних нагод все той же Жиру, який після передачі Чуамені з меж штрафного майданчика пробив повз кут воріт марокканської збірної.

Марокканці відповіли бомбезним шансом. Ямік після подачі з кутового наважився на удар через себе – м'яч, мабуть, з допомогою Льоріса прийняла на себе стійка воріт французької команди.

У другому таймі збірна Франції заспокоїла гру і, віддавши м'яч супернику, знайшла свій шанс.

На 79 хвилині Мбаппе у штрафному майданчику збірної Марокко покрутив одразу декількох суперників і пробив у дальній кут воріт Буну. М'яч після рикошету від гравця гостей відлетів на ногу Коло Муані, який з близької відстані поцілив у порожній кут воріт африканської команди – 2:0!

Кінець казки Марокко. Франція розбирається з сенсацією чемпіонату світуPhoto by Getty Images

У компенсований до другого тайму час супершанс втратив Хамдалла. Форвард підправляв удар Унахі, але на лінії воріт збірної Франції вдало зіграв Кунде.

Збірна Франції виходить у фінал чемпіонату світу!