Крах команди Ван Леувена. Ворскла перемагає Шахтар. ВІДЕО

Шахтар знову втрачає очки в УПЛ. Цього разу гірників приголомшила Ворскла.

Полтавці у 9-му турі УПЛ на Арені Львів перемогли команду Ван Леувена з рахунком 2:1.

Підопічні Скрипника повели у рахунку в середині першого тайму з пенальті (Чигринський необачно зіграв у власному штрафному майданчику і вдарив по нозі Степанюка). Одинадцятиметровий впевнено реалізував Скляр – 0:1.

Шахтар відігрався вже у другій половині зустрічі. На 57-й хвилині Зубков з меж штрафної зони потужно пробив у ближню дев'ятку – Ісенко не врятував – 1:1.

Однак, на 71-й хвилині Ворскла забила вдруге і цей гол став переможним у зустрічі. Пердута з правого флангу прострілив до воротарського майданчика, ні захисники, ні Різник, не зуміли дістатися до м'яча і Нестеренко впевнено переправив його у сітку – 2:1

Відзначимо, що перед цим гравець не реалізував супермомент – він вийшов віч-на-віч із Різником, обіграв його, але не влучив у площину воріт.

Нагадаємо, у попередньому турі Шахтар зіграв унічию з Рухом (1:1).