Ледь пробили Шмайхеля! Німеччина добиває непоступливу Данію. ВІДЕО

Збірна Німеччини в 1/8 фіналу Євро-2024 грала з Данією.

З самого старту гравці Бундестім почали тиснути на свого суперника і вже на 4-й хвилині вони відправили м'яч у ворота Шмайхеля. Шлоттербек забив головою, але арбітр цей гол не зарахував, оскільки у боротьбі побачив фол з боку футболістів збірної Німеччини.

На 7-й хвилині ще двічі небезпечно пробивали німці. Спочатку Кімміх стріляв з дальньої відстані під поперечку, але Шмайхель перевів на кутовий. А потім навісу Шлоттербек завдав удару в дальній кут і знову голкіпер Данії врятував.

Згодом Кай Гаверц опинився віч-на-віч із Шмайхелем, але не зміг його переграти – ще один блискавичний сейв голкіпера Данії.

А потім стався досить неординарний інцидент. Погодні угоди настільки погіршилися (злива, гроза, град) і головний арбітр матчу був змушений призупинити матч і команди відправилися у роздягальні, не догравши перший тайм.

Згодом поєдинок був поновлений і майже одразу гравці збірної Німеччини могли забивати. Після навісу з флангу Гаверц завдав удару головою із лінії воротарської зони, але Шмайхель знову врятував свою команду.

На 45-й хвилині данці зуміли підловити свого суперника на помилці при передачі і організували швидку контратаку. Ділейні протягнув м'яч майже до штрафного майданчика німців і викотив Гойлунду на вихід віч-на-віч із Ноєром – нападник намагався перекинути голкіпера, проте воротар Баварії відбив.

На старті другого тайму гравці збірної Данії зуміли забити.  На 48-й хвилині Андерсен із близької відстані прошив Ноєра. Але після підказки VAR гол не був зарахований через мінімальний офсайд.

А ще за мить головний арбітр зустрічі Майкл Олівер призначив пенальті у ворота Данії. М'яч влучив у руку Андерсену і рефері після перегляду відеоповтору призначив одинадцятиметровий. Гаверц з позначки впевнено переграв Шмайхеля – 1:0.

На 59-й хвилині Гаверц вибіг на побачення з голкіпером Данії, але не влучив по воротах.

На 66-й хвилині Гойлунд мав ще одну нагоду забити. Нападник Данії стріляв із близької відстані, але він влучив прямо в Ноєра.

А на 68-й хвилин усі питання про переможця матчу зняв Мусіала. Він отримав м'яч після розкішної передачі Шлоттербека, вибіг сам-на-сам із Шмайхелем і впевнено його переграв – 2:0.

Більше голів у зустрічі не було, хоч на 91-й хвилині Вірц забив, але це взяття воріт не зарахували через положення поза грою.

На 94-й хвилині Гаверц знову вийшов на побачення з Шмайхелем, але голкіпер вкотре виграв цю дуель. Попри поразку, воротар Данії цілком заслужив на звання найкращого гравця матчу.

Збірна Німеччини долає Данію з рахунком 2:0 і в наступному раунді Бундестім зіграє з переможцем пари Іспанія – Грузія.