Легіонер, яким пишається Україна. Гол ексдинамівця допоміг команді стати чемпіоном. ВІДЕО

Не дарма в Києві його вважали лідером.

Ексгравець Динамо Домагой Віда зробив великий внесок у чемпіонство свого клубу! Він відзначився голом у матчі 40 туру турецької Суперліги, в якому Бешикташ на виїзді зустрічався з Гезтепе. Хорват відкрив рахунок точним ударом головою на 10 хвилині.

Господарі відіграли завдяки Озтюрку, але після перерви Геззаль реалізував пенальті, який допоміг гостям вирвати необхідний результат – 1:2.

Мінімальна перемога дозволила Бешикташу за різницею забитих/пропущених м’ячів  обійти у турнірній таблиці Галатасарай (за очками у команд після 40 турів була рівність) і стати чемпіоном! У орлів різниця склала +45, а у левів +44.

На рахунку Віди 6 голів у 38 матчах за Бешикташ цього сезону.