Легенда Динамо перемагає Динамо. Луческу поступився експомічнику Хацкевича. ВІДЕО

У поєдинку з Пахтакором Мірча Луческу вирішив поєднати досвід і молодість, випустивши поруч із Сидорчуком, Караваєвим та Шепелєвим Яцика, Малиша, Волошина і Дячука.

Динамівці створили перший супершанс у зустрічі. Яцик дальнім ударом на 4 хвилині перевірив на міціність каркас воріт узбецької команди – поперечка.

Кияни намагалися не скидати обертів, але захист Пахтакора тримався. Все той же Яцик виконав "фінт Зідана" у штрафному майданчику суперника, але в останній момент захисники вибили м'яч з-під ніг українського півзахисника.

Міг забивати ще один талант команди Луческу. Волошин після передачі Караваєва з близької відстані намагався переграти Суюнова – м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт номінальних гостей.

Підопічні Максима Шацьких відповіли киянам голом. Після серії помилок українських футболістів Хамдамов скористався подачею з флангу і, випередивши Дубінчака, відправив м'яч у сітку воріт Нещерета – 0:1!

Після перерви Динамо збільшило тиск на оборону Пахтакора. Олександр Караваєв змарнував одразу дві непогані нагоди на старті другої половини матчу. Спочатку універсал команди Луческу не зумів як слід замкнути навіс на дальню стійку воріт суперників. А за декілька хвилин спроба перекинути Суюнова завершилася невдачею – вище.

Серія замін трішки знизили ритм атак на ворота Пахтакора. Удари Царенка та Гармаша були перспективними, але гравцям, на жаль, не вдалися.

Вже у компенсований до другого тайму час Моргун врятував після удару гравця узбецького клубу в дальній кут воріт Динамо.

Кияни поступаються в матчі, де могли забити не один м'яч.