Ліга чемпіонів. Лейпциг перемагає друзів росіян, а ПСЖ розбиває Мілан. ВІДЕО

Найцікавіші протистояння вечора відбувалися у групі F, де ПСЖ вдома приймав Мілан, а Боруссія Дортмунд гостювала в Ньюкасла.

Парижани розібралися з россонері з рахунком 3:0. Господарі повели у рахунку на 32-й хвилині, коли Мбаппе отримав м’яч поблизу штрафного майданчика, накрутив суперників і пробив точно у кут – 1:0. А вже по перерві парижани подвоїли перевагу: Коло Муані вдало зіграв на добиванні після удару Дембеле і спокійно відправив м’яч у сітку воріт. Масну крапку в цій зустрічі поставив Лі Канг Ін. Кореєць майже з лінії штрафної зони пробив точно у кут – 3:0.

У паралельній зустрічі Боруссія Дортмунд здолала Ньюкасл завдяки єдину м’ячу, який наприкінці першого тайму забив Нмеча. При цьому на останніх хвилинах зустрічі німецький колектив двічі врятувала поперечка від пропущеного м'яча. Тож, тепер у групі F лідирує ПСЖ з 6-ма очками, другою стала Боруссія (4 пункти), третю сходинку займає Ньюкасл (теж 4 очки),а Мілан опустився на 4-те місце (2 бали).

Результати усіх матчах ігрового дня: (відео оновлюється)