Ліга чемпіонів. Трубін знову програє, а Арсенал б'є переможця Ліги Європи. ВІДЕО

Третій тур Ліги чемпіонів подарував нову хвилю перемог та розчарувань.

Бенфіка після поразок від Зальцбурга (0:2) та Інтера (0:1) у третьому турі Ліги чемпіонів вдома приймала Реал Сосьєдад. Протягом першого тайму обидві команди не завдали жодного удару в площині воріт. Єдина робота, яка була в Трубіна – декілька разів забрав м’яч до рук при подачах та прострілах.

Вперше серйозно вступити у гру український голкіпер був змушений на 53-й хвилині. Воротар Бенфіки парирував постріл Субіменді у верхній кут. Однак, на 63-й хвилині Трубін, на жаль, пропустив, хоч провини українця в цьому не було. Барренечеа хитнув захисника і викотив на порожні ворота Мендесу, за яким не встигли гравці Бенфіки і він у дотик переправив м’яч у сітку – 0:1.

Відігратися Бенфіка не зуміла. Тож, після трьох матчів у в лісабонців нуль очок і шанси на вихід з плей-оф Ліги чемпіонів виглядають вкрай мізерно, бо в Інтера і Реала Сосьєдад по 7 пунктів. Тому, схоже, "орли" будуть вести боротьбу за прохід у Лігу Європи із Зальцбургом, в якого 3 очки.