Ліга чемпіонів! Лунін гарантує Реалу вихід в 1/8, перемога Арсенала Зінченка і 7 голів у Данії. ВІДЕО

Вдалий вечір у Лізі чемпіонів для двох із трьох українських легіонерів.

Арсенал Олександра Зінченка у своєму матчі здобув перемогу в домашньому матчі з Севільєю з рахунком 2:0. Перший м’яч каноніри забили на 29-й хвилині. Жоржиньйо віддав розкішну розрізну передачу до штрафного майданчика на Саку, той у дотик відпасував на Троссара, який переправив м’яч у ворота. А свою перевагу лондонці подвоїли уже в другому таймі. Зінченко вкинув аут на Мартінеллі, той протягнув м’яч і віддав на Саку, англієць у штрафній зоні прибрав захисника і пробив у дальній кут – 2:0. Після цієї перемоги Арсенал має 9 очок і очолює групу B, по 5 очок у ПСВ і Ланса і 2 пункти в Севільї.

Реал у своєму поєдинку впевнено здолав Брагу з рахунком 3:0. На 6-й хвилині цього матчу Андрій Лунін, який неочікувано вийшов у старті, відбив пенальті. Ця перемога достроково гарантувала Королівському клубу вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Також плей-оф ЛЧ собі гарантувала Баварія, Інтер та Реал Сосьєдад.