Ліга Європи. Дніпро-1 вказує Зорі на слабкі сторони Славії. ВІДЕО

Після поразки в Празі 0:3 від Славії Дніпру-1 потрібне було диво в матчі-відповіді.

Підопічні Кучера не мали наміру відсиджуватися в захисті і спробували пограти з чехами атакою на атаку.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили саме гості. Шранц класним пасом вивів Юречка віч-на-віч із Кінарейкіним, але преграти гравцю Славії українського голкіпера, який вчасно скоритов відстань до м'яча, не вдалося.

Дніпряни відповіли ударом Піхальонка з небезпечної відстані. Лідер номінальних господарів пробивав у дальній кут, але не надто влучно – сейв голкіпера гостей.

Ще раз свою команду рятувати довелося Кінарейкіну, коли все той же Юречка з близької відстані пробивав після передачі від Ван Бюрена.

Нідерландський нападник з музичним прізвищем і сам міг забити у ворота української команди. Форвард мав шанс під завісу першого тайму, але пробив вище воріт.

Останнє слово у першому таймі сказав Рубчинський. Півзахисник Дніпра-1 наважився на дальній удар і не прогадав – м'яч після пострілу українця влетів у кут воріт Славії – 1:0!

На старті другого тайму Піхальнок після подачі від Горбунова злету цілив у ближній кут воріт Славії, але Кларж вдало обрав позицію і свою команду врятував.

На жаль, чеський колектив зумів результативно відповісти команді Кучера. На 53 хвилині Юречка реалізував вихід віч-на-віч із Кінарейкіним. Арбітр зустрічі спочатку зафіксував офсайд, але після підказки відеоасистента своє рішення змінив – гол – 1:1.

Голкіпер Дніпра-1 став героєм своєї команди у цій зустрічі. До завершення матчу саме Славія мала більше шансів, щоби вирвати перемогу. Кінарейкін врятував дніпрян після удару Зафейріса, а Даудера свій шанс змарнував, пробивши повз дальню стійку воріт українського віцечемпіона.

Команда Кучера вилітає у кваліфікацію Ліги конференцій, де зіграє зі Спартака із Трнави.