Луческу виділив основні причини поразки Динамо від Ювентуса

Динамо поступилося Ювентусу з рахунком 0:3 у п’ятому турі групового етапу Ліги Чемпіонів

Головний тренер Динамо Мірча Луческу на післяматчевій пресконференції розповів, чому його команді не вдалося досягнути позитивного результату. Румунського наставника цитує пресслужба Динамо:

Сьогодні на полі відчувалася різниця у досвіді, різниця в майстерності. У нашому складі дуже багато молодих гравців, які ще навчаються і, звичайно, помиляються. Я приймаю ці помилки. Але досвід і майстерність у гравців Ювентуса на сьогодні відчутно вищі.

Як я вже говорив, в усіх іграх, які ми зіграли досі в цій Лізі чемпіонів, ми не доводили справу до кінця. Ми виконували тільки 50 відсотків з того, що повинні, а після цього в другому таймі зазвичай припускалися помилок. Я не думаю, що гравці розслаблялися, але позначався брак досвіду, відсутність концентрації в потрібний момент призводила до цих помилок.

Власне кажучи, і сьогодні ми добре грали, контролювали хід зустрічі на початку другого тайму, контролювали м’яч. Ми весь час чекали, що у нас з’явиться гольовий момент і ми зрівняємо рахунок. Але помилки, допущені в обороні, і те, як ми легко віддали супернику м’яч під час другого взяття наших воріт, підрізало нам крила. У всіх матчах ми припускалися таких помилок, які перекреслювали нашу хорошу гру.

Ми маємо вчитися, робити висновки. Звісно, зустріч заключного туру з Ференцварошем є вирішальною. Ми повинні до неї дуже добре підготуватися і вийти до євровесни