Лунін зберіг ворота сухими! Реал у матчі з трьома скасованими голами переміг Ельче. ВІДЕО

У 10-му турі Ла Ліги мадридський Реал завітав у гості до Ельче. Ворота королівського клубу в цій зустрічі знову захищав Андрій Лунін.

Про те, що український голкіпер вийде в старті, повідомляв ще Карло Анчелотті на пресконференції перед матчем. Також італійський тренер сказав, що вже у наступному поєдинку з Севільєю 22-го жовтня, скоріше за все, гратиме Куртуа.

Гравці Реала уже на 6-й хвилині відправили м’яч у ворота Ельче, але головний арбітр зустрічі скасував цей гол через положення поза грою у Вінісіуса. Мадридці не засмутилися і вже на 11-й хвилині забили чистий м’яч. Вальверде вдався розкішний удар з-за меж штрафної зони, з яким не зумів впоратися голкіпер господарів Едгар Бадія – 0:1.

У середині першого тайму VAR удруге скасував гол Реала. Цього разу після чудової комбінації Алаба вийшов віч-на-віч з голкіпером і забив. Але на відеоповторі побачили мінімальний офсайд у Бензема, який виводив австрійського захисника на побачення.

На 29-й хвилині зустрічі Андрію Луніну довелося вперше рятувати Реал. Ніколас Меркау стріляв з кута штрафного майданчика у дальній кут і український голкіпер в ефектному стрибку перевів м’яч на кутовий. Ще за декілька миттєвостей Лукас Боє пробивав з розвороту по воротах Реала, але нападник Ельче пробив точнісінько у те місце, де стояв Лунін. Тому голкіпер мадридців упевнено забрав м’яч до рук.

У другому таймі прокляття скасованих голів Реала продовжилося. Цього разу на 61-й хвилині. Бензема після подачі Карвахаля опинився сам перед воротами, обробив м’яч і забив. Але після перегляду відеоповтору арбітр VAR чітко побачив офсайд у захисника Реала. Саме перед тим, як він віддав передачу на французького нападника. Тож, третій скасований гол Реала, і другий Бензема. Втім, у кожному з випадків VAR мав рацію.

На 70-й хвилині Андрій Лунін вкотре продемонстрував свою реакцію і врятував Реал від пропущеного м’яча. Після подачі з правого флангу Карлос Клерк з декількох метрів сильно пробивав головою, але український кіпер відбив на кутовий.

А вже на 75-й хвилині Бензема таки досяг свого і забив. Нападник обігрався у стіночку з Родріго, який п’ятою ефектно скинув на француза. Форвард мадридців з лінії штрафної зони відправив м’яч у кут воріт – 0:2.

Фінальну крапку у зустрічі поставив Марко Асенсіо, який вийшов на заміну. На 89-й хвилині Родріго прострілив до штрафного майданчика і іспанський півзахисник у дотик пробив у протихід голкіперу – 0:3.

Реал перемагає Ельче, а Лунін знову відіграв на нуль за королівський клуб.