Малиновський освоївся. Українець заробив переможний пенальті в матчі Ліги 1. ВІДЕО

Руслан Малиновський продовжує підкорювати Францію. Після фантастичного матчу з ПСЖ в Кубку Франції Марсель українця завітав у гості до Клермона

Український півзахисник вирізнявся націленістю на ворота, яка конвертувалася в дальні удари та зароблені на собі порушення правил. Саме один із таких епізодів став ключовим у першому таймі. Малиновський заробив штрафний, який сам і взявся виконувати. М'яч після удару атакувального гравця гостей влучив у руку футболісту Клермона Чаму – арбітр після перегляду відеоповтору призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Алексіс Санчес – 0:1!

У другому таймі марсельці довели свою перевагу до двох м'ячів зусиллями того ж Санчеса.

Чилієць відгукнувся на навіс Клосса і з другої спроби (перший удар Санчеса головою Діав відбив) переграв голкіпера Клермона – 0:2!

У компенсований до другого тайму час Руслан Малиновський ледь не створив шедевр. Півзахисник гостей після перехоплення м'яча наважився на удар з центру поля – м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт Діав.

Марсель перемагає і наближається до ПСЖ (парижани програли 1:3 Монако) на відстань 5 очок.