Лунін – чемпіон світу! Реал з допомогою українця у фіналі здолав Аль-Хіляль. ВІДЕО

У фіналі клубного чемпіонату світу мадридський Реал грав із саудівським Аль-Хілялем. Ворота іспанського клубу в цій зустрічі знову захищав Андрій Лунін

Андрій Лунін фінал клубного чемпіонату світуСкріншот із Twitter

Уже на 13-й хвилині перший небезпечний момент вершкових завершився голом. Мадридці розіграли чудову комбінацію і Бензема розрізною передачею вивів Вінісіуса на побачення з голкіпером. Бразилець свою нагоду впевнено реалізував і відправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

А ще за 5 хвилин саудівці самі привезли собі гол. Після прострілу з флангу воротар Аль-Хіляля Абдулла Аль-Маюф невдало відбив на Вальверде. Гравець Реала з меж штрафної зони потужно пробив, м’яч пролетів поміж ніг у захисника і голкіпер не встиг зреагувати та відбити удар – 2:0.

У середині першого тайму номінальні гості, які узагалі нічого до цього не створили біля воріт Луніна, відквитали один гол. Захисники Реала провалилися в обороні і Мусса Марега вийшов віч-на-віч із українським голкіпером. Нападник мав достатньо часу, щоби підготувати удар і пробив під опорну ногу Луніну – м’яч пройшов під кіпером мадридського клубу – 2:1.

До слова, це був єдиний удар гравців Аль-Хіляля у площину воріт у першій половині зустрічі.

У перерві Карло Анчелотті, схоже, зумів налаштувати свою команду і на старті другого тайму Реал забив двічі. Спочатку після передачі з лівого флангу від Вінісіуса Бензема в дотик переправив м’яч у ворота – 3:1.

А потім Вальдерде оформив дубль. Карвахаль відпасував до воротарської зони на уругвайця і той з декількох метрів пробив у кут – 4:1.

Та Аль-Хіляль не збирався так просто здаватися і на 63-й хвилині відіграв ще один гол. Захист мадридців знову провалився і Лусіано В'єтто вибіг на побачення з Луніним. Цю дуель українець програв – гравець підсікнув м'яч прямо під стієчку – 4:2.

Гравці королівського клубу швидко відповіли і на 69-й хвилині забили знову. Себальйос у штрафному майданчику суперника накрутив захисників, прокинув собі під удар, але тут м'яч підхопив Вінісіус, якому було зручніше пробити, і бразилець елегантно закрутив у дальній кут – 5:2.

На 79-й хвилині оборонці Реала знову зробили "подарунок" Луніну. Камавінга втратив м'яч перед власним штрафним майданчиком, гравець Аль-Хіляля Мішель підхопив м'яч і викотив на порожні ворота В'єтто, який такий розкішний момент не змарнував – 5:3.

А за декілька хвилин той же Мішель увірвався до штрафної зони Реала і завдав удару з гострого кута – Лунін парирував.

На щастя, після цього захисники Реала почали грати уважніше (хоч Кмамавінга ледь ще раз не привіз) і не дали гравцям Аль-Хіляля забити більше.

Тож, Андрій Лунін разом із мадридським Реалом виграє клубний чемпіонат світу! Це вже 5-й трофей голкіпера збірної України за королівський клуб. Окрім того, Лунін став другим українцем, який виграв клубний чемпіонат світу (Чигринський теж разом із Барселоною брав цей трофей, але тоді футболіст не провів жодної хвилини у цьому турнірі).