Матч лідера і середняка. Шахтар розбирається з Динамо

Шахтар та Динамо підійшли до очного протистояння в УПЛ з різним настроєм. Киян все ще лихорадить в результатах, а от Шахтар на тижні ледь не переміг мадридський Реал

Підопічні Луческу непогано розпочали матч. Тимчик розігнав атаку, яку ударом в руки Трубіну завершив Ваната (молодий форвард змінив у старті киян Бєсєдіна, який грав у поєдинках з Ренном та Рухом).

Гірники відповіли дуже небезпечним ударом Зубкова. Вінгер Шахтаря з-під Сироти цілив у дальній кут воріт Нещерета – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Підопічні Йовічевича заволоділи ініціативою у грі і відкрили рахунок. На 29 хвилині Мудрик подав з кутового на Траоре, форвард господарів скинув на дальню стійку, де ніким не прикритий Зубков переправив м'яч у сітку воріт Динамо – 1:0.

Гості спробували змінити хід гри, але на останніх хвилинах тайму ледь не пропустили вруге. Тимчик збив у власному штрафному Мудрика (який, можливо, перебував в офсайді) – пенальті. Траоре з одинадцятиметрової похначки не зумів переграти Нещерета – сейв!

Другий тайм на Львів Арені розпочався з обміну забитими м'ячами.

Ванат після подачі від Циганкова випередив Бондаря і головою переправив м'яч у дальній кут воріт Трубіна – 1:1.

Тішилися гості хвилину. Опорна зона Динамо знову показала свою слабкість, коли гравці Шахтаря легко відіграли Шепелєва і Сидорчука, перевівши м'яча Мудрику. Вінгер донецької команди підпрацював м'яч під праву і пробив точно у кут воріт Нещерета – 2:1.

До катастрофи для Динамо ситуацію довело вилучення Забарного. Центральний оборонець гостей незграбно прийняв м'яч, Сікан здійснив перехоплення, яке фолом зірвав Забарний – Монзуль оцінила дії захисника киян на червону картку.

Кількісною перевагою підопічні Йовічевича скористалися на 74 хвилині. Мудрик втік від Караваєва і віддав на порожні ворота Сікану – 3:1.

Шахтар без проблем розбирається з кризовим Динамо і продовжує боротьбу з Дніпром-1 за лідерство в УПЛ.