Не відпустили бабусю додому© Українські легіонери про життя на карантині

Екслюзивні коментарі програми ПРОФУТБОЛ. Українські футболісти, що живуть з-за кордоном, поділились побутовими історіями під час коронавірусного карантину. 

Андрій Лунін, воротар Ов’єдо

Щодо нашої іспанської зони, начебто, тут більш-менш спокійно. Ніякої тривоги немає. Задля безпеки, люди роблять покупки, ми також закупились наперед. Вдома все є.

Роман Безус, півзахисник Гента

Температуру щодня міряють на вході, але тести на коронавірус ще ніхто не складав. Хочуть зробити сніданки окремими, аби не було багато людей… Групами тренуватись – хтозна яке рішення ухвалять.

Володимир Костевич, захисник Леха

Можна сказати, що останні кілька днів всі живуть коронавірусом. І в роздягальні більше людей говорить про коронавірус, ніж про футбол. За продуктами ми ще раніше поїхали з дружиною – закупились ще тиждень тому. Тоді ще не було ніякої паніки, але як зараз знаю, деякі магазини порожні… І деякі речі: мила, макаронів в деяких магазинах немає ближче до вечора.

Іван Петряк, півзахисник Фегервара

Я зараз живу у так званому колгоспі – тут спокійніше, поки що. Я знаходжусь від Будапешта на відстані 55 км. Тут немає туристів. Про всяк випадок, у магазин поїду пізніше. Зараз візьму щось цікавеньке для дезинфекції. Щодня ситуація змінюється, тому є відчуття хвилювання.

Поки нікуди не виїжджаємо, і ніхто до нас не приїжджає. Зараз бабуся мала їхати додому, але ми її затримали, тому що в аеропортах – велике скупчення людей. Трохи хвилюємось, бо вона також “не першої свіжості” – їй вже сімдесят. Тому краще її поберегти, і вона посидить у нас.

Ігор Харатін, півзахисник Ференцвароша

От сьогодні нам дали вітамін D: кожному видали, сказали, щоб ми його приймали і пильнували за собою. Температуру нам не міряли, але лікарі сказали, що вечеряти всією командою не можна: сидіти вдома і не виходити. Звичайно сподіваюсь, що приїду у збірну, але тут все швидко зміняється. Дай Бог, щоби все було добре. Сьогодні Станіславович сказав, що, можливо, не поїду. Вилетіти то можна, а от повернутись…

Читайте також: Вражаючі збитки! Скільки грошей втратять клуби топ-ліг Європи?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також