Не дотисли! Збірна України програє у другому матчі поспіль у Лізі націй. ВІДЕО

Збірна України в другому матчі Ліги націй грала з Чехією.

Після поєдинку з Албанією (1:2) Сергій Ребров зробив аж шість змін у стартовому складі: замість Коноплі, Бражка, Судакова, Кабаєва, Циганкова і Яремчука вийшли Тимчик, Степаненко, Зінченко, Мудрик, Ярмоленко та Ванат.

Першу нагоду забити в зустрічі мали саме українці. Після обрізки від захисників господарів Ванат отримав м'яч у штрафному майданчику суперників і нападник одразу завдав сильного удару – його постріл у стрибку заблокував оборонець.

Гравці збірної Чехії відповіли моментом на 17-й хвилині. Провод отримав передачу з лівого флангу та в дотик пробивав із близької відстані – м'яч рикошетом полетів по центру воріт і Трубін впевнено забрав його до рук.

Якщо в першому випадку чехи не змогли забити, то на 21-й хвилині їм допомогли самі українці. Шапаренко обрізався у власному штрафному майданчику, його обікрав Черни, який віддав до воротарської зони на Шульца – гравець збірної Чехії випередив Тимчика і спокійно переправив м'яч у сітку – 1:0.

На 35-й хвилині ледь не зрівняв рахунок Забарний. Після навісу з кутового центральний захисник пробивав по воротах Чехії головою, але влучив у поперечку.

Та вже за декілька хвилин українці таки домоглися свого. Шапаренко з лівого флангу виконав чітку подачу до воротарського майданчика на Ваната і нападник головою прошив голкіпера Чехії – 1:1

На жаль, раділи синьо-жовті недовго. На останній хвилині першого тайму господарі поля знову вийшли вперед у рахунку. Після навісу у штрафному майданчику збірної України виник хаос, Степаненко слабко вибив головою, м'яч підхопив Шульц, який другим дотиком завдав удару точно під стійку – 2:1.

На другий тайм Сергій Ребров, схоже, надихнув своїх підопічних і з перших хвилин збірна України почала тиснути на свого суперника, граючи майже увесь час на половині поля суперників. Та до заключного удару ситуація так і не доходила.

Супернагоду зрівняти рахунок наша національна команда мала на 64-й хвилині. Ванат після навісу зі штрафного в дотик із лету стріляв по воротах з близької відстані, але м'яч пройшов повз.

Наступний момент був уже в Мудрика. Вінгер збірної України в штрафному майданчику Чехії хитнув захисника і пробив у дальній кут – м'яч пролетів у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

Дуже прикрий епізод стався на 79-й хвилині, коли головний арбітр після перегляду VAR призначив пенальті у ворота збірної України (м'яч влучив у руку Матвієнку). Одинадцятиметровий впевнено реалізував Соучек – 3:1.

На 84-й хвилині збірну України повернув у гру Судаков, який вийшов на заміну. Після навісу від Циганкова півзахисник Шахтаря головою переправив м'яч у сітку воріт – 3:2.

Ще за мить ледь не забив Піхальонок. Півзахисник отримав передачу в штрафному майданчику Чехії, але пробив по центру воріт у руки голкіперу.

На четвертій доданій хвилині гарну нагоду мав Судаков. Півзахисник стріляв із меж штрафного майданчика після передачі від Циганкова, але воротар відбив на кутовий.

На жаль, зрівняти рахунок синьо-жовтим не вдалося. Тож наша національна команда поступається 2:3 і це вперше за часів тренерства Сергія Реброва збірна України поступається у двох матчах поспіль.