Однозначна оцінка! В Іспанії винесли вердикт щодо гри Луніна з Манчестер Сіті в ЛЧ

Голкіпер Реала Андрій Лунін отримав оцінку своєї гри за матч Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті.

Авторитетні іспанські видання Marca, AS та Sport винесли вердикт щодо українця. Усі портали вказали на помилку Луніна під час першого пропущеного м'яча, але відзначили його сейв на 7-й хвилині після удару Голанда, який завадив зробити рахунок 2:0 на користь Ман Сіті.

Також ЗМІ наголосили на стійкості українця, який не опустив руки після першого пропущеного м'яча. У двох останніх голах містян воротар Реала нічого не міг зробити.

Андрій Лунін РеалФото: Getty Images

Вечір для Андрія Луніна розпочався з болючого пропущеного м'яч від Манчестер Сіті. Бернарду Сілва здивував українця ударом у ближній кут, перехитривши воротаря, який вирішив поставити у стінку лише одного Вінісіуса. Це була серйозна помилка. Однак після цього Лунін не опустив руки і почав демонструвати переконливу гру, довівши, що прикрий гол на нього не вплинув. Він відбив удар Голанда і не дозволив зробити 0:2. Бернарду Сілва знову випробував Луніна на 60-й хвилині різким потужним ударом, який українець відбив. Він нічого не міг зробити під час суперголів Фодена і Гвардіола, – підсумувала Marca.