Чи винен Лунін у першому голі Ман Сіті?! Зірка Реала підставила українця. ВІДЕО

Реал та Манчестер Сіті видали суперматч, але перший гол містян викликав багато питань у вболівальників до Луніна.

На 2-й хвилині зустрічі Бернарду Сілва забив прямим ударом зі штрафного. Португалець обхитрив усіх, адже футболісти Реала та Ман Сіті очікували на подачу, але півзахисник завдав сильного удару в ближній кут воріт. Лунін такого не очікував, тому не зумів відбити, хоч і намагався (голкіпер навіть дотягнувся до м'яча, але постріл був занадто сильний).

Утім, питання тут не лише до українця, а й до Вінісіуса, який стояв у стінці. Прямо перед самим ударом бразилець зробив декілька кроків вліво, тим самим відкривши ближній кут воріт.

Нагадаємо, сам матч між Реалом і Манчестер Сіті завершився з рахунком 3:3! Команди у другому таймі обмінялися шедевральними голами.