Матч розкішних голів. Динамо розбиває Олександрію. ВІДЕО

Динамо після сенсаційної поразки від Чорноморця мало намір реабілітуватися перед вболівальниками у поєдинку з Олександрією.

Команда Ротаня розпочала домашній матч із киянами без остраху. Команди обмінювалися небезпечними моментами (на удар Мустафаєва гості відповіли пострілом Шепелєва в стійку), але першими забили саме підопічні Луческу/Шовковського. На 17 хвилині Вівчаренко протягнув м'яч до чужого штрафного майданчика і віддав на Кабаєва. Вінгер Динамо розхитав опонента і навісив під удар Андрієвському – 0:1!

Олександрія кинулася відіграватися, але, змарнувавши декілька нагод (Мустафаєв, Ковалець і Кулаков не змогли закінчити хороші атаки результативною дією), пропустили. Сігеєв помилився біля власного штрафного майданчика, Перріс віддав на Ваната, а той, обігравши Бабогло і Логінова, відправив м'яч у кут воріт Шевченка – 0:2!

До перерви встиг виправитися за результативну помилку Сігеєв. На 40 хвилині Ковалець прорвався флангом, прострілив у штрафний майданчик на Кулакова, який м'яч переправив під удар Сігеєву – 1:2.

Після перерви Динамо змогло повернути собі перевагу в два м'ячі. На 72 хвилині Вівчаренко скористався закиданням Буяльського і злету пробив тчоно у дальній кут воріт Шевченка – 1:3!

Матч довелося переривати через повітряну тривогу. Коли ж загроза минула і зустріч продовжилася, транслятор поєдинку забув вчасно увімкнутися в ефір і вболівальники не змогли побачити автогол Логінова – 1:4.

Добив обезкуражених олександрійців Волошин. Молодий вінгер отримав м'яч від Буяльського і пробив у ближній кут воріт Шевченка – 1:5!

Неочікуваний розгром від київського Динамо.