Вирішальний гол. Український легіонер вивів команду до 1/8 фіналу Кубка. ВІДЕО

Денис Олійник, який виступає за фінський СІК, допоміг своїй команді пройти до наступної стадії Кубка Фінляндії.

В 1/16 фіналу його команда зустрічалася із СІК Акатемія (молодіжна команда СІКа). На 84-й хвилині зустрічі український легіонер після передачі з правого флангу  з меж штрафного майданчика розстріляв ворота суперника – м'яч від стійки залетів у сітку. Так рахунок став 3:0 на користь СІКа. Але згодом виявилося, що саме цей гол став вирашіальним у зустрічі.

Адже на останніх хвилинах матчу молодь ледь не створила сенсацію. Гравці СІК Акатемії у компенсований час забили два м'ячі. На більше забракло часу. Тож, підсумковий рахунок зустрічі 3:2 на користь СІКа.