Вийшли у плей-оф. Збірна Німеччини на класі розбирає Угорщину. ВІДЕО

Збірна Німеччини у своєму другому матчі на Євро-2024 грала з Угорщиною.

Після розгромної перемоги Шотландії з рахунком 5:1 від Бундестім очікували не менш впевненого тріумфу над Угорщиною, яка у своєму поєдинку поступилася 1:3 швейцарцям.

Своє реноме фаворита команда Юліана Нагельсманна почала підтверджувати з перших хвилин. Дуже близьким до гола на старті поєдинку був Гаверц. Нападник протиснув центрального захисника угорців Орбана і з меж воротарської зони пробивав – Гулачі відбив на кутовий.

Після навісу від прапорця у виконанні Тоні Крооса Андріх стріляв у дотик, але удар на себе прийняв один із гравців Угорщини.

А на 22-й хвилині німці таки забили. Гюндоган доборовся за м'яч у штрафному майданчику суперника і скинув на Мусіалу, який сильним ударом прошив і голкіпера, і захисника – 1:0.

Майже одразу угорці могли зрівняти рахунок. Собослай потужно стріляв зі штрафного у дев'ятку, але Ноєр в ефектному стрибку врятував свою команду.

Наприкінці першого тайму збірна Угорщини змогла відправити м'яч у ворота Ноєра, але боковий рефері підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд і гол не зарахували.

По перерві підопічні Марко Россі мали ще одну нагоду, щоби зрівняти рахунок. Варга небезпечно пробивав головою і м'яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

А на 67-й хвилині німці подвоїли свою перевагу. Бундестім розіграли чудову комбінацію і Міттельштадт віддав до штрафного майданчика на Гюндогана, який в дотик відправив м'яч у сітку воріт – 2:0.

Угорці мали розкішну нагоду відквитати один гол на 90-й хвилині. Після навісу до штрафної зони Ноєр погано зіграв на виході і випустив м'яч, першим на добиванні був Орбан, який завдав удару фактично у порожні ворота, але Кімміх у стрибку врятував свою команду та вибив якнайдалі.

Отже, Німеччина перемагає з рахунком 2:0 і набирає 6 очок. В угорців після двох турів залишається 0 балів.