Побоїще у Львові. Зоря на виїзді влаштовує результативне шоу

Луганська Зоря в минулому турі дала бій Шахтареві, трохи заспокоївши своїх вболівальників, які тривожилися за невпевнений старт команди Скрипника

У Львові луганці з перших хвилин почали демонструвати разючу різницю у класі між командами УПЛ. Вже на п’ятій хвилині питання про переможця зустрічі було зняте, адже табло стадіону Україна світилися 2:0 на користь гостей.

Розпочав погром львів’ян дальнім ударом Юрченко. Півзахисник Зорі пробив сильно, потужно і по центру, але Літовченко примудрився відбити м’яч у власні ворота – 0:1. Наступна атакувальна акція гостей теж завершилася взяттям воріт, коли після прострілу Кочергіна і удару Кабаєва голкіпер Львова відбив перед собою, а на добиванні першим був Громов – 0:2.

Фото ФК Зоря Луганськ

Підопічні Скрипника взяли паузу десь на 20 хвилин, а потім продовжили штампувати голи. Упродовж 10 хвилин Літовченко ще тричі витягав м’яч із сітки власних воріт. Спочатку Громов замкнув ударом головою подачу Юрченка з кутового, а потім дублем відсвяткував своє повернення у стартовий склад команди УПЛ Олександр Гладкий. Ексфорвард Шахтаря в одному випадку в дотик замкнув пас від Кочергіна, а потім так само завершив суперкомбінацію своїх партнерів із асистом від Фаворова – 0:5.

Искренне поздравляем Сашу Гладкого! Так держать.

Опубліковано FC Zorya Luhansk Неділя, 27 вересня 2020 р.

Лише після п’яти м’ячів Львів зміг організувати щось путнє біля воріт Шевченка. Шина прийняв м’яч після прострілу від Кошмана і пробив точно у дальню стійку воріт Зорі.

Після перерви забитими м’ячами команди не порадували. Гості зменшили атакувальний запал і погіршили реалізацію, а Львів лише пару разів дальніми ударами турбував Ніколу Васіля (боснієць змінив у перерві Шевченка, який в кінці першого тайму отримав удар ногою в голову від Феліпе).

Із позитиву варто відзначити вихід Дмитра Хомченовського. Півзахисник перехворів на коронавірус і повернувся до гри.

Зоря здобуває свою першу перемогу в сезоні і покращує турнірне становище в УПЛ. Львів залишається на дні.