Потужний початок і провал наприкінці. Шахтар вилітає з Ліги Європи від Марселя. ВІДЕО

Шахтар у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи на Велодромі грали з Марселем. Перший поєдинок завершився з рахунком 2:2, тож у другій зустрічі вирішувалося все.

Гірники зі старту почали тиснути на свого суперника і мали момент уже на першій хвилині. Егіналдо на фланзі обігрався із партнером по команді, увійшов до штрафного майданчика і пробив по воротах, але його удар на себе прийняв захисник.

Потім, на 8-й хвилині, Сікан дуже небезпечно пробивав з-за меж штрафної зони – голкіпер у стрибку парирував.

Але вже за декілька хвилин Егіналдо заробив пенальті для Шахтаря. Бразилець накрутив гравців Марселя і проти нього сфолив Клосс – арбітр без вагань вказав на позначку. Потім його рішення підтримав і рефері VAR. На 12-й хвилині одинадцятиметровий впевнено реалізував Судаков. Лідер Шахтаря розвів м'яч і голкіпера по різних кутах – 0:1.

Однак у середині тайму господарі зрівняли рахунок. Гравці Марселя перехопили м'яч на половині поля української команди та одразу розігнали швидку контратаку: Харіт вивів віч-на-віч із Різником Обамеянга, який потужним ударом прошив голкіпера гірників – 1:1.

Після цього моментів у першому таймі майже не було. Егіналдо пробив головою з близької відстані, але удар в нього вийшов поганим. Тож, на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

На старті другого тайму міг забивати Конопля. Після навісу з кутового від Судакова захисник Шахтаря з декількох метрів пробивав головою, але він не влучив у площину воріт і м'яч пройшов поруч зі стійкою.

На 74-й хвилині французи зуміли забити вдруге. Матвієнко не влучив по м'ячу після дотику від Обамеянга і передача дійшла до Сарра, який в дотик сильно пробив повз Різника – 2:1.

На 81-й хвилині господарі забили втретє. Різник помилився на виході при подачі зі штрафного, м'яч влучив у Степаненка і відлетів до Кондогбія, який з гострого кута пробив у порожні ворота – 3:1.

На жаль, Шахтар не зміг здійснити камбек. Гірники поступаються 1:3 (3:5 за сумою двох матчів) і прощаються з єврокубками.