Реал намучився, Лунін показав клас. Королівський клуб з українцем в основі перемагає. ВІДЕО

Мадридці здобули непросту перемогу в матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридського Реала в кубковому поєдинку з командою 5-тої іспанської ліги Касереньйо

З перших хвилин гри команді Карло Анчелотті було дуже непросто. Ненайкраща якість поля та мегамотивований суперник не давали підопічним італійського фахівця показати свою найкращу гру. Звичайно, що з Азаром (черговий провальний матч бельгійця) команда зі столиці Іспанії грає не так цікаво, як з Вінісіусом Жуніором, але інертність фаворитів відверто засмучувала.

Від ганебної нічиєї гостей врятував Родріго. 21-річний бразилець на 69 хвилині продемонстрував свій високрий рівень, обігравши декількох суперників і пробивши точно у дальній кут воріт Касереньйо – 0:1!

Мадридці довели матч, у якому Андрій Лунін зіграв надійно, до непростої, але логічної перемоги.