Аталанта у меншості не вистояла. Реал вириває результат в Італії завдяки одному футболісту. ВІДЕО

Італійці грали на фоні трагічної втрати молодого футболіста клубу

Руслан Малиновський не отримав місце у стартовому складі Аталанти на домашній матч із Реалом. Українця головний тренер бергамасків Гасперіні залишив на підсилення, а от Зідан таким вибором гравців не міг похвалитися через велику кількість травмованих у команді:

Неквапливий початок зустрічі своїм вибухом на 17 хвилині змінив німецький арбітр Штілер. Рефері показав червону картку Фройлеру за фол на Менді, який виривався на побачення з Голліні.

Вилучення не принесло особливих дивідендів Реалу, який до завершення тайму зміг створити лише один небезпечний момент біля воріт Аталанти. Вже у компенсований до першої половини час Каземіро після подачі Крооса пробивав з лінії воротарського майданчика. Голліні дивом зреагував, відбивши м’яч грудьми.

Другий тайм розпочався з небезпечної нагоди від гостей. Модрич наважився на удар із лінії штрафного майданчика Аталанти, м’яч після удару хорвата зачепив Мехле і прокотився поруч зі стійкою воріт господарів.

Руслан Малиновський вийов на поле аж на 86 хвилині і Аталанта одразу пропустила. Реал швидко розіграв кутовий і Менді наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – м’яч після спроби француза з правої полетів точно під стійку воріт Голліні – 0:1!

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Часу, щоби відігратися, в Аталанти майже не було. Команда Гасперіні зазнає прикрої поразки у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У Мадриді італійцям доведеться перемагати.