Результати матчів Ліги чемпіонів. Австрійці б’ють росіян, Інтер і VAR руйнують мрію Шахтаря, а Баварія рятується з Атлетико

Дивовижний 5 тур найпрестижнішого клубного євротурніру

Найцікавішим для українських вболівальників став поєдинок Боруссії та Інтера в Менхенгладбасі. У разі перемоги німецького клубу Шахтар вже після цього туру отримав би місце у єврокубковій весні.

Інтер такий варіант ніяк не влаштовував, тому італійці з перших хвилин почали атакувати ворота Зоммера. Не витримав швейцарський голкіпер Менхенгладбаха на 17 хвилині. Гальярдіні відпасував на Дарміна, який наважився на удар з гострого кута. Зоммер мав відбивати, але невдало зіграв, пропустивши м’яч поміж ніг – 0:1!

Могли гості подвоїти свою перевагу, але Зоммер після удару Лаутаро Мартінеса з близької відстані свою команду врятував.

За таке марнотратство Боруссія покарала команду Конте у компенсований до першого тайму час. Лазаро, який минулого сезону встиг пограти за цей же міланський клуб, подав на дальню стійку воріт Інтера, де ніким не прикритий Плеа ударом головою рахунок зрівняв – 1:1!

Після переви підопічні Конте кинулися в атаку. Знову був близьким до гола Мартінес, але аргентинцю відзначитися завадила стійка, яка врятувала господарів.

Показав приклад реалізації своєму партнеру Ромелу Лукаку, який після перехоплення і передачі від Брозовича ударом з-під захисника пробив точно у дальній кут воріт Зоммера – 1:2!

Дуже швидко Лукаку зробив перевагу своєї команди комфортною. Санчес класним пасом запустив Хакімі, який викотив м’яч точно на дубль Лукаку – 1:3.

Проте раділи такому розриву в рахунку гості недовго. Санчес обрізався на своїй половині поля, а Тюрам помилкою скористався, вивівши Плеа віч-на-віч із Хандановичем. Француз не схибив – 2:3!

Мегазабивний Плеа міг оформити хет-трик, але на заваді став ВАР. Емболо перебував в офсайді під час удару французького форварда, тому рефері резонно м’яч не зарахував.

Група С

Порту 0:0 Манчестер Сіті (Зінченко відіграв увесь матч, а гол Жезуса на 80-тій хвилині скасували через офсайд – ВАР)

Марсель 2:1 Олімпіакос

Група D

Ліверпуль 1:0 Аякс

Аталанта 1:1 Мідтьюлланн

У підсумку ще два клуби гарантували собі участь в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. До Баварії, Манчестер Сіті, Челсі, Севільї, Барселони та Ювентуса приєдналися Ліверпуль та Порту.